تست دوپینگ ملی پوشان وزنه برداری منفی شد

به گزارش سیاره بزرگ عجیب، تست دوپینگ همه وزنه برداران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا منفی شد.

تست دوپینگ ملی پوشان وزنه برداری منفی شد

به گزارش سیاره بزرگ عجیب، فدراسیون وزنه برداری طی ماه های گذشته تأکید زیادی بر انجام تست دوپینگ از وزنه برداران حاضر در اردو و اعلام نتایج آن پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا داشت. این بار بعد از تشکیل اردوی شاگردان برخواه، نادو اقدام به انجام تست از وزنه برداران کرد که تا پیش از اعزام تیم ملی به مسابقات ازبکستان، نتایج آن به فدراسیون ابلاغ گردد.

دکتر داوود باقری در این باره به سیاره بزرگ عجیب گفت: تست همه وزنه بردارانی که از آنها آزمایش دوپینگ گرفته شده، منفی است.

رقابت های قهرمانی آسیا یکی از میادین مهم برای وزنه برداری ایران در راه کسب امتیاز لازم برای رسیدن به دو سهمیه المپیک است. این مسابقات طی چند روز آینده در ازبکستان برگزار خواهد شد.

اکنون علی هاشمی، علی داوودی، سهراب مرادی و کیانوش رستمی از شانس بیشتری برای کسب سهمیه برخوردارند و کیانوش رستمی قهرمان المپیک 2016 ریو امیدوار است با وزنه زدن در یک دسته پایین تر بتواند امتیاز خوبی جمع نموده و شانس خود را برای دریافت سهمیه المپیک بیشتر کند.

پیش از این قرار بود تکلیف سهمیه های وزنه برداری پس از اتمام مسابقات قاره ای معین گردد که با تغییراتی که فدراسیون جهانی در مسابقات گزینشی ایجاد کرد کار تقسیم سهمیه ها با اضافه شدن سه مسابقه دیگر تا خرداد ماه به طول خواهد انجامید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تست دوپینگ ملی پوشان وزنه برداری منفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست دوپینگ ملی پوشان وزنه برداری منفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید